O firmie

Czym się zajmujemy?

Nasza firma działa na rynku wrocławskim od 1997 r. świadcząc usługi ogrodnicze. Zajmujemy się  projektowaniem zieleni przy budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych i skwerach miejskich. Równolegle nasza firma zajmuje się kompleksową pielęgnacją zieleni wraz z tworzeniem nowoczesnych systemów nawadniających.

               Jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner, który stale doskonali i dostosowuje swoje plany rozwojowe do wymagań klientów. Tworzymy zespół posiadający dużą wiedzę oraz pasję tworzenia. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji  licznych projektów pozwala oferować usługi najwyższej jakości.  Fakt, iż klienci polecają nasze usługi swoim znajomym jest dla nas największą satysfakcją.

0
Zadowolonych klientów

Nasza filozofia to jak najbliższa praca z klientem aby móc w pełni zinterpretować oczekiwania klienta i przekształcić je w atrakcyjny ogród marzeń. Staramy się wpasować ogród w otoczenie wykorzystując rośliny oraz materiały pasujące do charakteru danego miejsca. Naszą dewizą jest kompetencja, profesjonalizm . Dbamy o to, aby nasza firma była synonimem doskonałości. Angażujemy się w  każdą realizację, tak jakby był to nasz własny ogród.

Nasz zespół

Ireneusz Różański

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.  Spriritus movens w firmie.  

Lidia Różańska

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Odpowiedzialna za kreatywność i estetykę realizacji.  Jej największą pasją jest sztuka w różnych formach

Aleksandra Różańska

Studentka architektury Politechniki Wrocławskiej.  Asystentka